Telefon
WhatsApp
HEM HASTA HEM HASTA YAKINLARI FAYDALANACAK
300 X 250 Reklam Alanı

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün üzerinde önemle durduğu çalışmalardan biri olan ve iş insanı Ertan Uçar’ın destekleriyle projelendirilen ‘Ertan Uçar Alzheimer ve Bakım Merkezi’nin protokolü imzalandı.

DÜZCE (DMHA) - Alzheimer hastalarının sosyal yaşama katılmalarını sağlamak ve hasta yakınlarını desteklemek amacıyla projelendirilen ve hayırsever iş insanı Ertan Uçar’ın önemli destekleri ile hayata geçirilen ‘Ertan Uçar Alzheimer ve Bakım Merkezi’ için protokol imza töreni düzenlendi. Mutfak Sanatları Merkezinde gerçekleştirilen protokole Başkan Faruk Özlü’nün yanı sıra hayırsever iş insanı Ertan Uçar ile Düzce Belediyesi İmar Müdürü Kalender Aydın katılım sağladı. Atılan imzaların ardından merkeze yönelik değerlendirmelerde bulunan
Başkan Özlü, Bin 750 m2’lik açık alan üzerine 240 m2 kapalı alan şeklinde projelendirilen, içerisinde oyun/aktivite odaları, dinlenme odaları mutfak, wc, personel odası bulunacak olan merkezde ayrıca bahçe bölgesinde de oturma alanları yer alacak olan Ertan Uçar Alzheimer ve Bakım Merkezinin toplumda farkındalık oluşturma noktasında önemli bir eşik olduğunu ifade ederek, “Düzce Belediyesi, her alanda örnek ve rol model bir belediyecilik sergileme geleneğini sürdürüyor. Hayata geçirdiğimiz ve bugün protokolünü imzaladığımız bu proje ile Alzheimer hastalarımızın kaliteli ve konforlu bir yaşam sürmelerini istiyoruz. Hastalarımız kadar hasta yakınlarımızın da nefes almasını amaçlıyoruz. ‘Akıllı Yönetim,  Akılla Yönetim’ anlayışımızın çalışmalarından olan bu merkezle birlikte bir hayali daha hayata geçirme noktasında attığımız önemli adım için mutluyuz. Toplumumuzun her kesimini ‘amasız’ ‘fakatsız’ bir şekilde kucaklama geleneğimizi dün olduğu gibi bugün ve yarında sürdüreceğiz. Düzcemize hayırlı olsun” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Merkez Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği